„Искам нещо семпло… ама с всичко вътре.“ 🫠…
Как да не го заобичаш…
Петък е и Арти официално е вдигнал ръце от десетките файлове с имена като Final_v2_final_naistina_krai_ОК.zip.
Всички познаваме този момент – сайтът е тестван, изчистен и готов за предаване, когато изведнъж долита заветното имейлче: „Всичко е супер, само една миниатюрна промяна в CSS-a, ако може?“… и целият дизайн отива на разходка.
За щастие, Арти има железни нерви (и здрава прежда). Вместо безкраен хаос, нашето Лично Отношение превръща тези моменти в забавен и спокоен диалог, докато постигнем абсолютен баланс. Защото един добър сайт не се претупва – той се изпипва до последното зъбно колелце.
А вие колко финални версии на вашите проекти имате в компютъра? Споделете в коментарите! 👇
Пожелаваме ви спокоен уикенд без спешни корекции! ☕🦫



